HAKKIMIZDA


Birmaksan BMS Transport, 30 yılı aşan tecrübesiyle; lojistik alanında Avrupa Balkan (Romanya, Bulgaristan, Makedonya, Arnavutluk, Kosova, Sırbistan, Bosna Hersek) ve Asya ülkelerinde kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir.

Teknoloji ve tecrübeyi birleştiren iş yapış modelini küresel gelişmelerden aldığı ilhamla destekleyen BMS Transport, her zaman müşterilerine bütünleşmiş, esnek ve en etkin çözümleri sunar.

Dağıtım alanındaki gücünün yanı sıra Birmaksan BMS Transport ’un vaatlerini gerçekleştirmedeki en önemli gücü sahip olduğu insan kaynağıdır. Kusursuz müşteri memnuniyeti için bitmeyen bir enerjiyle hizmet veren önce ülkem diyen çalışanlarıyla mobil iletişim sistemleri ile donatılmış geniş araç filosu, gelişmiş bilgi teknolojileriyle güçlendirilmiş altyapısıyla Birmaksan BMS Transport, kaliteli hizmet ilkesi doğrultusunda müşterilerine komple araç ve parsiyel taşıma hizmeti vermektedir.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarına, dinamik, dürüst, sorumlu ve ilkeli yaklaşımlarımızla yenilikçi ve özgün çözümler sunmak.

MİSYONUMUZ

Hızlı ve güvenilir çözümlerle sektör liderleri arasında etkin rol alarak ülkemiz, müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız için değer oluşturmak.